Moda

Tesettur Giyimde Deri Ceket Onerileri

Tesettur Giyimde Deri Ceket Onerileri

 

Tesettür giyim kombinleri doğru yapıldığında hem İslami koşullara göre giyinmiş olursunuz hem de yılın modasını yakından takip etme şansına sahip olabilirsiniz. 2020 ila 2021 yılında en sevilen tesettür giyim modasından biri de deri ceket ve deri yeleklerdir. Bu sonbaharda şık bir tarza sahip olmak için tesettür giyimde deri ceket önerileri yazımızı takip edebilirsiniz. Sizler için harika kombin önerilerinde bulunacağız ve siz de hem iş yerlerinizde hem de sosyal yaşamınızda giyim şıklığından ödün vermeyeceksiniz.

Tesettür Giyimde Deri Ceketler Nasıl Kombin Edilir?

Deri ceket tarzı seven kişiler için farklı modeller ortaya çıkmıştır. Siz sadece kendi tarzınızı belirleyerek harika kombinler elde edebilirsiniz. İşte tarzınızı yansıtacak tesettür ceket kombin önerileri;

Modern tesettür, deri ceket tarzı; eğer modern tarzda bir giyimden hoşlanıyorsanız, bu yılın en gözde deri ceket modellerini takip edebilirsiniz. Bu modeller daha çok diz kapaklarına kadar tasarlandığı için pantolonlarınızla kolaylıkla kombin edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu ise pantolon seçimi olacaktır. Eğer deri ceketi spor tarzda tercih edeceksiniz, pantolonun kesimlerini de spor tarzda tercih etmeniz gerekir. Eşarp olarak ise daha çok asimetrik modellerdeki eşarpları kullanabilirsiniz. Bu sayede daha genç ve daha modern bir çizgi yakalamış olacaksınız.

Klasik severler için klasik tarzda tesettür deri ceket modelleri; eğer klasik bir tarzda iseniz  bunun klasik kesim deri ceketleri kullanmanız gerekir. Klasik kesim deri ceketler ise bel hizasına kadar olduğu için slopet tarzı bir elbise ile ya da etek ile kullanılması önerilir. Eşarp seçerken düz renkli bir şal tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Rustik tarzda tesettür deri ceket modelleri; şimdilerde pek çok bayan rustik tarzda giyime yönelmiştir. Özellikle kot ve deri ürünlerinde daha kolay bir şekilde rustik tarza ulaşabilirsiniz. Fakat bu tarz giyimde ilk dikkat edilmesi gereken konu giyim ürününün rengidir. Eğer otantik seviyorsanız, mutlaka kahverengi tonlarını tercih etmeniz gerekir. Yine kırımızı, kiremit rengi tonları ve taba renklerini tercih edebilirsiniz. Ceketiniz ile beraber kullanacağınız  ürün ise askılı pantolon ya da etek olmalıdır. İşte bu durumda tam anlamı ile rustik bir tarza sahip olabilirsiniz.

Dikkat çekici tesettür deri ceket modelleri; sonbahar ayalarında ince deri ceketler sıklıkla kullanılır. Bu yıl tesettürlü hanımların da kullanabileceği bazı modeller piyasaya sunulmuştur. Siz de sonbahar aylarında şıklığınıza şıklık   katmak isterseniz, salaş deri ceketleri tercih edebilirsiniz. Bu sizi hem daha modern gösterecek hem de günlük yaşamınızda giyim tarzınızı kolaylaştıracaktır. Geniş ve bol eteklerle beraber, bu tarz salaş deri ceketleri tercih edebilirsiniz. Üstelik salaş deri cekeler için yine salaş etek ya da pantolon seçmenize de gerek yoktur. Dolabınızdaki her hangi bir eteği de kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu