Kadın Dünyası

Petto Krem kalça sıkılaştırıcı

Petto Krem kalça sıkılaştırıcı

Eşimle yaklaşık 3 sene önce birbirimizi severek evlendik. Cicim aylarının çabucak geçmesiyle birlikte yanımızdan geçen, aynı ortamda bulunduğumuz kadınlara kaçamak bakışlarını fark ettim. Her ne kadar içim içime yese de bir şey dememeye, huzurumuzu kaçırmamaya niyetlendim. Fakat sesimi çıkarmadıkça önceden gizli olan bakışlar artık benim görmemden dahi çekinmeden atılmaya, hatta yanımızdan geçen kadınlar için yorumlar yapılmaya başlandı. Elbette bunlar benim için bardağı taşıran son damlalardı. Gördüğüm muameleden hoşlanmıyordum fakat kocamı da seviyordum.

Onunla bu konuyu konuştuğumda ise hayal kırıklığım çok daha büyüdü. Büyük göğüslerden ve büyük kalçalardan hoşlandığını, beni sevse de vücudumun beklentilerini karşılamadığını söyledi. Hatta daha da ileri giderek meme büyütme ameliyatı araştırmalarına dahi girişti. Dedim ya onu seviyordum ama ameliyat olmaktan da korkuyordum. Hemen konuyu araştırmaya başladım. Yüzlerce kullanıcının faydasını gördüğü için tavsiye ettiği, % 100 bitkisel içerikli olan Petto Krem ile karşılaşmam çok zor olmadı. Fakat aynı sonuçları elde ettiklerini iddia eden o kadar çok ürün vardı ki aklımda onlarca soru işareti ile Petto Krem Satış Temsilcisi Gizem Hanım ile irtibata geçtim.

Aklımdaki soruların tamamını sanki ilk defa duyuyor gibi sabırla, yüzlerce kez cevaplamış gibi tecrübe ile yanıtladı ve kocama dahi haber vermeden günde 2 kez Petto Krem kullanmaya başladım. Hem göğüs büyütücü hem de kalça büyütücü olarak kullandığım kremin bende yaptıkları değişimi ise kocam geceleri kulağıma fısıldamaya başladı. Kaybediyor olduğum özgüvenim tavan yaparken, kocamla cicim aylarımıza geri döndük.

 

 

Satın almak isterseniz : https://www.instagram.com/petto.cream/

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu