Moda

8 Ayar Kolye Modelleri

8 Ayar Kolye Modelleri

 

Kadınlar için kolye çok önemli bir takıdır ve birçok kombinin tamamlayıcısı olarak kullanılır. Hem görüntüsü hem de zarif duruşu ile birçok kolye modeli vardır. Kolye tercih ederken öncelikle teniniz ile temas eden bir ürün olduğu için kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Daha sonra da fiyat ve zevkiniz gibi detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Kolyeler için de en çok altın kolye modelleri tercih edilir. Bunun sebebi cilt için sağlıklı olması, kararma gibi bir sorun olmaması, uzun yıllar boyunca kullanımı ve değerli olması gibi birçok faktör vardır. Bunun için kolye seçiminde altın daha ideal olacaktır. Ayarları değişiklik gösterir. 8 ayar kolye modelleri de sıklıkla tercih edilir.

8 Ayar Altın Kolye Nerelerde Kullanılır?

Altından üretilen ürünün içerisinde kullanılan altının binde oranı, milyem olarak adlandırılır.  Bu durum baz alınacak olan 8 ayar altın 333 milyem’e karşılık gelir.  Bunu anlamayan kişiler için,  olursak; 1 ayar, altının 24’ de birine karşılık demektir.8 ayar altın demek 24’ de 8’ i aldım olan bir ürüne verilen ayardır.  Genel de Fiyatları düşüktür bunun sebebi içindeki altın oranının az olmasından kaynaklanır. Bu yüzden çoğu kişi tarafından tercih edilir. Özelikle düşük bir fiyatı olan ama bir yandan da altın kolye isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Altın zincir olarak da tercih edebilirsiniz. Farklı modelleri de bulunur.

8 Ayar Altın Kararma Yapar Mı?

8 ayar altın düşünülenin tersine, kullanıldığı süre boyunca kararmaz ve parlaklığını mutlaka korur. Bu yüzden kullanışlı ve fiyatının hakkını veren bir modeldir. Yine de bu durumun kullanıma bağlı olarak da değişiklik gösterdiğini söylemek gerekir. Birçok kişinin merak ettiği bir diğer konu da 8 ayar altın kullanımının herhangi bir zararı olup olmadığıdır.

8 ayar altın kullanmanın net olarak olarak bilinen herhangi bir zararı olduğu söylenemez. 8 ayar altın kullanmak birçok yönden avantaj sağlar. Bunun sebebi 8 ayar altının fiyat olarak hem ekonomik olması hem de kaliteli bir ürün olmasıdır. Bigoldi sitesi olarak olarak 8 ayar altın takıların hepsi, döküm yapıldıktan sonra,  hatlarını en kaliteli şekilde verir. Cila yapıldıktan sonra ise hiçbir detay atlanmaz ve geriye son derece başarılı bir iş çıkar. Bu yüzden 8 ayar altını güvenle tercih edebilirsiniz.

Takının En Doğru Adresi

Takı denildiği zaman akla bileklik, bilezik, küpe, kolye, yüzük ve diğer birçok aksesuar gelir. Takı özellikle kadınların vazgeçilmezleridir. Hem günlük yaşamda hem de özel günler de mutlaka takı tercih edilir. Takı tercihi mutlaka kaliteli olmalı cilt sağlığı da göz ardı edilmemelidir. Takı modelleri oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özelikle hediyelik bilezik arıyorsanız siteden tercih edebilirsiniz. Hem klasik hem de yeni modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca kolye modelleri ve altın küpelere de göz atabilirsiniz. Ürün çeşitliliği çok olduğu için, fiyat seçenekleri de değişiklik gösterir.

En Uygun Fiyat Seçenekleri

Herkes takı alırken belirlediği bütçe doğrultusunda bir alışveriş yapar. Bu konuda satış yapan pek çok site olsa da hepsi kaliteli değildir. Ayrıca orijinal ürün almaya da dikkat edilmesi gerekir. Fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunur. Bunların başında ürünün ağırlığı, modeli, özel tasarım olup olmadığı, altının kaç ayar olduğu gibi detaylar çok önemlidir. https://www.bigoldi.com/ adresine giriş yaparak birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalardan siz de yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu