Moda

Daha Uzun Görünmenin Püf noktaları

Daha Uzun Görünmenin Püf noktaları

 

Biz bayanlar boyumuza postumuza kendimize ve Cilt bakımımıza; kısacası Kişisel bakımımıza çok düşkünüz. Uzun boylu görünmenin dişiliğimizi ön plana çıkaracağını düşünürüz. Olduğumuzdan daha uzun görünmenin püf noktalarını ararız.

Kadınlar için uzun görünmenin yollarından birisi topuklu ayakkabı giymek… Elbette fazla abartmamak şartıyla topuklu ayakkabı giymek bir kaç santim daha uzun görünmeye yardımcı olabilir. Boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız giydiğiniz bluzların “V” tipi olmasına özen göster Bunlar da sizi daha uzun gösterecektir. Daha uzun görünmek için başvurulacak bir diğer yöntem ise beyaz bej ve açık renkli elbiseler giymemek, onların yerine bütün modellerle kombinlenebilecek  siyah rengi tercih etmek en akıllıca yoldur.

Boyu daha uzun göstermek

Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız tek renk kombin elbise seçeneklerini düşünün. Tek renk kombin sizi daha şık gösterecektir ve olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Yine sizleri daha uzun gösterecek İspanyol paça pantolonları gardırobunuza almayı unutmayın. İspanyol paçalı pantolonlar daima daha uzun gösterir. Yüksek topuk siyah fon elbise İspanyol paça pantolon ile birlikte kullanacağınız aksesuarlara da dikkat etmeniz gerekir. Haddinden fazla büyük çanta taşırsanız boyunuz olduğundan daha kısa görünecektir. O yüzden küçük boy çantalar tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca topuklu ayakkabılarınızın mümkün olduğunca sivri uçlu seçilmesi de ayrı bir ipucudur. Tüm bu püf noktaları değerlendirdiğinizde boyunuzun daha uzun görüneceğine kesin gözüyle bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu