Aşk

Yanlış Kişiyle Birlikte Olduğunuzu Gösteren 3 İşaret

Yanlış Kişiyle Birlikte Olduğunuzu Gösteren 3 İşaret

 

Vücudumuzda bazı şeyleri biz istesek de engelleyemeyiz. Stresli bir dönemden geçiyorsak saç dökülmeleri ve dalgınlık yaşayabiliriz. Çok fazla mutluysak heyecandan elimiz ayağımıza farkında olmadan girebilir. Eğer ki yanlış biriyle birlikteyseniz de vücudunuz ve beyniniz bunu gizleyemez ve bir açık verir.

Size Gelecek Hakkında Bahsetmiyorsa

Erkekler ya da kadınlar gerçekten bir ömür geçirmek istediği insana karşı heyecanlı, mutlu ve yaratıcı olurlar. Bu yaratıcılık sayesinde sık sık sizlerle gelecek hakkında hayaller kurarlar. İlerde sizinle neler yapmak istediğini mi söylüyor, evlenmek mi istiyor yoksa beraber bir tatile çıkmak mı?  Gelecek hakkında hayal kurması illa evlenmek anlamına gelmez. Size gerçekten değer veren bir insanın gelecek hayalleri arasında sizin de yer alacağınızı bilmelisiniz. Büyük bir iş açmak isteyen biri hayalin ortasında tam sizden bahsetse işte o zaman doğru kişiylesiniz demektir. Fakat yalnızca bir iş isteyen ve sizin hakkınızda en ufak bilgi vermeyen biri bilin ki yanlış kişidir.

Sizi Kırdığı Zaman Önemsemiyorsa

İnsanlar kırıldıkları zaman bunu beden dillerine de yansıtırlar. Trip atmak sadece kadınlara dayatılmış bir şey gibi görünse de erkekler daha çok trip atar. Karşınızdaki kişi sizi kırdığında bir trip, üzgün bir surat, ya da karşınızdaki kişiden uzaklaştığınızı fark etmiyorsa bu bir problemdir. Eğer ki fark ediyor ve önemsemiyor, boşver deyip geçiyorsa bu daha da büyük bir problemdir. Gerçekten size değer veren insan sizi önemseyecektir.

Size Karşı Saygısızsa

Bir kişi sizi gerçekten seviyorsa hem sevecek hem de sayacaktır. Sizin özel hayatınıza karışmayacak, size değer verecektir. Size ve işinize, arkadaşlarınıza, ailenize karşı mutlaka edepli ve saygılı olacaktır. Ne yazık ki sevgi her şey demek değildir. Sevmek ayrı saymak ayrıdır. Partneriniz size karşı saygısızsa, yanınızda argo konuşabiliyorsa, ahlaksızca tekliflerde bulunabiliyorsa, sizin hakkınızda ya da aileniz hakkında ileri geri seviyesizce konuşuyorsa o kişiyi acilen bırakmanız gereklidir. Aksi taktirde sizin için adeta toksik bir ilişki haline dönüşecektir. Bu durumda ondan ayrılmanız en doğrusu olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu