Aşk

Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

 

Aradığınız kişi o değil mi? Yoksa hala karar veremediniz mi? Peki, aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret nedir?

Aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret veriliyor. Siz de hemen aradığınız kişinin o olmadığını gösteren bu işaretlerden emin olarak, ona göre hareket edin. Kısa süre içinde karar vermemeye çalışmanız önemlidir. Duygularınız ile hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.

  • Sıkıcı mı?

İlişkinin ilk zamanlarında sizin onun yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamamanız gerek. Ancak siz daha ilk zamanlarda dahi sürekli saate bakıyor ve zamanın geçmediğini düşünüyorsanız o ilişkiden hemen uzaklaşın. Çünkü belli ki hem sizi çekmiyor hem de merak uyandırmıyor. Aynı zamanda sıkıyor olması da muhabbetin de bir yerde biteceğinin en önemli göstergesidir.

  • Ortak Noktasızlık

İlişkiyi diğer evrelere taşıyan ortak noktaların olmasıdır. Yanlış ilişki için en önemli belirtilerden biri hiç ortak noktanın olmamasıdır. Mutlaka ikinizin ortak zevklerinin olması, ortak olarak yapmaktan keyif aldığınız bir şeylerin olması son derece önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, çok daha doğru bir seçim yapacaksınız.

  • Huzursuzluk

İlişki demek huzur demek. Peki, siz onun yanında çok mu huzursuzsunuz? Bu huzursuzluk, sizi direkt olarak ayrılığa itebilir. Huzur ve mutluluk ararken, huzursuzluk ve kafa karışıklığı varsa, aradığınız kişinin o olmadığının göstergesi ortaya çıkmış oluyor. Ne yazık ki bu durumu çözmek üzere siz de biraz daha tanıma yoluna gidebilirsiniz. Ancak ilişkiyi bitirebilirsiniz de.

  • İlgisizlik

Peki, karşı taraf ne düşünüyor? Sadece sizin hislerinizden yola çıkarak bir ilişkiye devam etmek doğru değildir. Mutlaka kişinin aynı zamanda karşı taraftan da aynı ilgiyi görüyor olması gerekir. Bu durumda sizin için doğru mu kişi mi sorusunun yanıtını onun ilgisine göre de cevaplamalısınız.

  • İtici

Size itici gelen bir görüntü ile ilişkiye devam etmek hiç doğru olmayacaktır. Bunun için mutlaka itici olduğunu düşündüğünüz bir kişi için ilişkide yanlış kişi olduğunu kabul edin. Çok fazla uzatmadan ilişkiyi sonlandırın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu