Moda

Kadın Yelek Modellerinde En Trendlere Genel Bakış

Yılın en trend parçalarından birisi de kadın yelek modelleri olmaktadır. Yelek modelleri, modeline göre pantolon, şort, etek ya da elbiseyle birlikte kombin yapılabilir. Sıcak günlerde kıyafetleri tamamlamak amaçlı ince yelekleri kullanabilirsiniz. Hem şık hem de rahat olan yelekleri siz de çok seveceksiniz. Yelekler haricinde kadın ceket modelleri de çok ön plandadır. Mevsimlik ceketler ile bu seneye damganızı vurabilirsiniz.

Trend Modeller

Siz de en trend modeller için Happysoul.net adresini mutlaka ziyaret edin. En trend parçalar arasında şunlar bulunmaktadır;

  • Kruvaze yelek bluz
  • Dökümlü yakalı ince gömlek ceket
  • Brode işlemeli kaplama düğmeli ceket
  • Bisiklet yaka poplin bluz ceket
  • Volan ve tül detaylı gömlek
  • Belden bağlamalı gömlek
  • Organze kollu gömlek

Siz de en modern kadın gömlek modelleri için bu alışveriş sitesini ziyaret edin. En şık ve en rahat parçalar sizleri bekliyor.

Kruvaze Yelek Bluz

Bu yelek bluz, siyah renklidir. Yüzde 64 polyester, yüzde 31 viskon ve yüzde 5 elastandan imal edilmiştir. Düz renklidir ve V yaka modeline sahiptir. Dikiş detaylı bir yelek bluz modelidir. Bele oturan kalıp ile üretilmiştir.

Dökümlü Yakalı İnce Gömlek Ceket

Lacivert renkli ince gömlek şeklinde bir cekettir. Dökümlü yakası vardır ve uzun bir ceket modelidir. Kolda apolet detayı mevcuttur ve kesme kumaşlı bir modeldir. Kolları kıvırmalıdır. Yüzde 55 viskon, yüzde 35 polyester ve yüzde 10 ketenden üretilmiştir. Rahat kalıpla üretilmiştir. Beyaz rengi de mevcuttur.

Brode İşlemeli Kaplama Düğmeli Ceket

Beden kumaşı yüzde 64 polyester, yüzde 36 poliamidden üretilmiştir. 2. kumaşı ise, yüzde 55 keten, yüzde 45 pamuktandır. Brode işlemeli pudra rengi kısa bir cekettir. Düz kesimli bir cekettir. Kısa etek ve şortlarla kullanılabilir.

Bisiklet Yaka Poplin Bluz Ceket

Bisiklet yakalı siyah, sportif bir cekettir. Ön kısmı gizli düğmelidir. Kısa bir ceket modelidir. Pile detaylıdır. Arka bel kısmı ise lastikli şekildedir. Yüzde 100 pamuktan imal edilmiştir. Düz kesimlidir ve bele oturan kalıpla üretilmiştir.

Volan Ve Tül Detaylı Gömlek

Ekru renkli kolsuz bir gömlektir. Omuzları volan ve tül detaylıdır. Pensli bir gömlek modelidir. Gmleğin beden kumaşı yüzde 40 pamuk, yüzde 37 keten, yüzde 20 poliamid ve yüzde 3 elastandan imal edilmiştir. Tülü ise, yüzde 100 polyesterden üretilmiştir. Dar kesimli bir gömlektir. Mint yeşili seçeneği de mevcuttur.

Belden Bağlamalı Gömlek

Açık yeşil renkli, uzun kollu ve belden bağlamalı rahat bir gömlek modelidir. Yüzde 100 pamuktan imal edilmiştir. Düz kesimli bir gömlektir. Gömleğin arkası penslidir.

Organze Kollu Gömlek

Beden kumaşı yüzde 99 polyester, yüzde 1 elastandır. 2. kumaş tamamen polyesterdir. Kolları organze, beyaz renkli bir gömlek modelidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu