Püf Noktası

Terazi Burcunun Özellikleri Nedir

Terazi Burcunun Özellikleri Nedir

Eylül ve ekim ayları içerisinde doğan kişiler terazi burcu kişileri oluyor. Terazi burcu doğru denge ve doğru ölçüsü ile bilinir. Yani terazi burcu erkeği ve kadını hayatlarında hep dengelidir. Terazi burcu 23 Eylül ve 22 Ekim arasında doğan kişilere denir. Terazi burcunun belirgin özellikleri dengeli olmaları, adaletli olmaları ve barışı sevmeleridir. Ayrıca terazi burcu erkeği veya kadını nezaketli, girişken, tereddüt içinde kalan ve olaylara yüzeysel bakan kişilerdir. Terazi burcunun birçok özelliği vardır.

Terazi Burcu Kişisel Özellikler

Terazi burcuna sahip olan kişiler son derece kararsız kişilerdir.  Terazi burcu erkeği ya da kadını kararsızlıkları ile bilinir. Terazi burcuna sahip olan kişilerin dikkat çekici bir havası vardır. İster istemez kendinizi terazi burcuna sahip kişinin etkisi altında bulabilirsiniz. Terazi burcu kişisi hayatı adeta dans eder gibi yaşar. Terazi burcu erkeği ya da kadını son derece neşeli kişilerdir. Bu yüzden terazi burcu erkeği ya da kadınının yanında kendinizi çok neşeli hissedebilmeniz gayet normaldir.

Onların pozitif yapısı ve neşesi mutlaka size de işleyecektir. Terazi burcu kadının veya erkeğin yanında ne kadar sinirli olursanız olun kısa sürede yumuşayıp mutlu olacaksınız. Terazi burcu kişisi tartışmayı çok sever. Fakat terazi burcu kişisi konulara son derece hakim bir şekilde sessizce zaferini ilan eder. Terazi burcu kadını ve erkeği savaşmaya gerek kalmadan sadece gülüşü ile sizi alt edebilir. Terazi burcu erkeği veya kadını bulunduğu ortamda son derece dikkatlidir. Girdiği ortamı kısa süre içinde inceleyip en ince ayrıntısına kadar araştırır. Terazi burcu kişisi konulara her daim hakim olmak ister. Terazi burcu kişisi başarılı olmak için yapılması zor olan şeyleri değil mantığı ile hareket edip yapabileceği işleri seçerek yavaş yavaş yükselmek ister.

Terazi burcu kişisi yaptığı işlerde bir başkasının onayına son derece önem verir. Yaptığı işe çok güvense bile o işi bir başkasının da onaylaması onun için mutluluk verici bir durumdur. Terazi burcu erkeği veya kadını son derece egoludur. Fakat terazi burcu kişisi bu egosunu herkesten gizler. Terazi burcu erkeği veya kadını aşk ve sanat için yaşar. Terazi burcunu tamamen tanımlayan üç şey şu şekildedir; Aşk, mantık ve akıl.  Terazi burcu hayatında her zaman akıl ve mantığı ile hareket eder. Aşk ise onun için olmazsa olmaz bir duygudur. Terazi burcu kişisi son derece zor bir insandır.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kişisi fiziksel olarak güçlü olması ile bilinir. Terazi burcunu öne çıkaran en önemli özelliği büyüleyen gücüdür. Terazi burcu erkeği veya kadının fiziksel özellikleri olarak:

  • Uzun Boylu
  • İnce Vücutlu
  • Kahve Tonlarındaki Saç Rengi
  • Yuvarlak Yüz Hatları
  • Beyaz Ten Rengi

koyu renge sahip olan gözlerini, sayabiliriz. Terazi burcu tamamen dengeyi temsil eder. Bu yüzden terazi burcu kişisinin vücut hatları da bir denge içindedir. Dengeyi bozan herhangi bir durum onları çok rahatsız eder. Terazi burcu kişisi hastalandığı zaman herkesin kendisi ile ilgilenmesini ister. Yeterince ilgi gösterilmediği zaman terazi burcu erkeği veya kadını huysuzlaşıp daha çok hastalanabilir. Terazi burcu sinirlendiğinde direkt olarak mideleri etkilenir. Bu yüzden terazi burcu kişisi sinirlendiği zaman baş ağrısı ve aşırı yemek yeme isteği ile karşımıza çıkabilir. Terazi burcunun erkeği veya kadınının metabolizması çok yavaş bir şekilde çalışır.

Terazi burcu erkeği veya kadını fiziksel olarak kilo almaya eğilimlidir. Terazi burcu erkeği veya kadını sık sık spor yapmalıdır. Terazi burcu erkeği veya kadını hayatlarına düzenli olarak spor ve egzersizi eklemez ise ileride şişman olmaları kaçınılmaz bir son olarak gözüküyor. Terazi burcu erkeği veya kadını yapılı vücuda sahip olmalarına rağmen çok çabuk hastalanabilirler. Terazi burcu kişisi özellikle kış aylarında soğuk algınlığı gibi hastalıklarla mücadele ederler. Terazi burcunda böbrekler, bel ve sırt çok önemlidir. Terazi burcu kişisi sağlığına son derece dikkat etmeleri gerekiyor. Terazi burcu erkeği ve kadını kendilerine en çok dikkat eden insanlar arasında yer alır.

Terazi Burcu Zayıf Özellikleri

Terazi burcu yaptığı bir işe çok güvense dahi o işin başkaları tarafından onaylanmasını bekler. Bu yüzden terazi burcu kişisi çoğunlukla işlerini onay alarak yapar. Terazi burcu kişisi yapılı bir vücuda sahip olmasına rağmen çok çabuk hastalığına bilir. Terazi burcu kişisi yemek yemeye meraklı olduğundan dolayı çok çabuk kilo alabilir. Terazi burcu kişisi hayatından sporu eksik etmemelidir. Terazi burcu kişisi son derece kararsız bir yapıya sahiptir. Birçok konuda kararsızlık içinde kalabilir. Terazi burcu kişisi kırılgan bir kişiliğe sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu