Kadın Dünyası

Kadınlar Sevişirken Neler Düşünür?

Kadınlar Sevişirken Neler Düşünür?

 

Kadınlar ve erkekler her konuda farklı olduğu gibi, cinsel ilişki esnası ve hakkında da farklı düşüncelere sahiptir. Bir erkek için cinsellik en büyük ihtiyaçları arasında iken, kadının bu derecede önemsediği konu ilgi ve sevgidir. Bu sebeple her alanda aynı olaya odaklanan kadın ve erkek, aynı şeyi düşünmezler. Her zaman farklı bakış açısı içerisine girerler.

Örneğin; yemek yerken bile bir erkek ondan lezzet almaya odaklanıp başka ayrıntılara takılmaz. Sadece onu ilgilendiren kendisinin aldığı tattır. Fakat kadın tadına, nasıl yapıldığına, uğraştırıcı olup olmadığına bakar. Yani erkeğe nazaran daha genel bir bakış açısı içerisine girer.

Erkeğinin İlgisi 

Bir kadın her türlü cinsel yakınlıkta erkeğin ilgisine odaklanır. Bir erkek rahatlamaya ve tatmin olmaya hatta kadını tatmin etmeye bakarken, kadının ilk düşünceleri genellikle duygusaldır. Tamamen kendini olaya vermeden önce erkeği analiz etme peşindedir. Erkeğin ona ne kadar ilgi duyduğu, önemsediği konular arasında yer alır. Zira erkek isteksizse kadına ilgi duymuyor demek olabilir.

Şefkat Derecesi 

O esnada kadının odaklandığı bir diğer konu ise erkeğin şefkatli yaklaşımıdır. Bir erkek kadını incitmez ve hassas davranırsa kadın bundan hoşlanır. Fakat sadece odak noktası kendi haz ve zevki ise kadın kendisini kötü hissedecek ve kendisini suçlayabilecektir.

Erkeği Memnun Edip Etmediği 

Yine analiz peşinde olan kadın cinsel birliktelik ve türevleri esnasında, erkeği ne derece memnun edip etmediğini de düşünecektir. Tabi ki bu ihtimaller genele itibar edilerek düşünülmelidir. Bazen nadir durumlar ya da farklı yapıdaki kadınlar aynı düşünceleri paylaşmayacaktır.

Ne Kadar İstendiği 

Kadınların hassas noktaları arasında sevilmek gelir. Daima ilgi görmek ve değerli olduğunu hissetmek isteyen kadın, beraberlik esnasında da buna odaklanır. Bir erkeğin ona ne kadar ilgi duyduğu ve onu ne kadar istediği kadın için mühimdir. Bu sebeple erkekler kadınların bedeninden çok ruhuna dokunmaya odaklanmalıdır. Zira ruhu okşanan kadın erkeğe onun istediği şekilde karşılık verecektir. Her iki taraf birbirinin ihtiyaçlarına hitap ettiğinde her an keyifle yaşanır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu