Cinsellik

Her Yaşta Kadınları Mutlu Edecek Cinsel Yaşam

Her Yaşta Kadınları Mutlu Edecek Cinsel Yaşam

Her Yaşta Kadınları Mutlu Edecek Cinsel İlişkiden Zevk Almanın Yolları 

Kadınlar genel olarak partnerinden ilgi, sevgi gördüğü her zaman kendini değerli hisseder, mutlu olmasını sağlar. Bazen en ufak bir çiçek ya da bir gülümseme onları çok mutlu eder. Tabi ki bunların yanında kadınların evlilikte  tamamlayıcı olarak cinsel yönden de karşılıklı olarak mutlu olmaları gerekir.

Cinsel yönden birbirlerini iyi hissettikleri her an ruhen de tamamlanmalarını sağlar. Tabi ki bu mutluluğun sağlanması için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Zevk Almayı Etkileyen Faktörler:

  • Partner olarak mutlu hissettiğiniz an yakın durun. (Psikolojik olarak sinirli, gergin olduğunuz an bu cinsel yaşamınıza da yansıyacaktır. Bunun için iyi hissettiğiniz an yakınlaşın.)
  • Mecburi bir iş olarak görmeyin ve sırf cinsel ilişki yaşamış için olmak için ilişkiye girmeyin. (Bu şekilde yakınlaşılırsa bir eylemi sadece yerine getirmeye çalışırlar ve ilişki sonrası soğukluk yerini alacaktır. Kendinizi hazır ve istediğiniz olduğu an yakın durmaya çalışın.)
  • Bayanların özel günlerine önem verin. Regl öncesi bayanlar genel olarak gergin olduğu için partnerin ona göre davranması gerekir.
  • Yaş faktörünü göz önünde bulundurmayın. (Çünkü cinsel yaşam yaşa bağlı bir durum değildir daha çok eşlerin ruhen birbirini tamamlamaları, aşk ile kurulan bir bağdır. Kaç yaşında olursa olsun insan biyolojik bir faktör olarak buna ihtiyaç duyacaktır.)

Kadınların kendini vücut olarak temiz hissetmesi özgüvenini arttıracak ve partneri ile daha çok zevk almasını sağlayacaktır. (Nedeni ise daha çok kendilerini rahat hissetmeleridir.)

Yaşa Bağlı Kalmadan Cinselliği Yaşamak Mümkün Mü? 

Her yaştan insanların yaşı kaç olursa olsun evlendiklerini görmekteyiz. Bu durum cinsiyet ayrımı olmadan insanların hem biyolojik hem de psikolojik olarak cinsel ihtiyaç ve dürtülerin olmasıdır.

80 yaşında çok mutlu bir bayanda görebiliriz 25 yaşında evli bir bayanda da araştırma yapsak bu duruma rastlarız. Nedeni ise bayanlar açısından incelediğimiz için insanın kendini her an mutlu hissetmesi ve karşı tarafın, partnerinin kadına güzel bir yaklaşım içinde en önemlisi aşkla bakmasıdır.

Kadının ruhuna dokunacak, onu hoş edecek sözler de ufak dokunuş ile desteklendiği takdirde kadın her zaman zevk alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu