Moda

Favori Pırlanta klişeleri ortadan kaldırır

Favori Pırlanta klişeleri ortadan kaldırır

Favori Pırlanta kurulduğu günden bu yana birçok yeniliği hayata geçirmeyi başarmıştır. Bu nedenle kuruluş özellikle de tasarıma esnasında Türkiye’de ve dünyada yapılan yenilikleri yakından takip ederek dünyasına hızlı bir biçimde entegre etmektedir. 45’in üzerinde tasarımcı ile paydaş olarak hareket eden Favori Pırlanta başka hiçbir takı kataloğunda görülemeyecek olan özgün takı tasarımlarını hayata geçirmeyi başarmıştır. Bir tasarım okulunu da bu anlamda faaliyete geçiren Favori Pırlanta yeniliklere açık olan bir çalışma prensibi izler. Ürün ve hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet yürüten Favori Pırlanta’nın Türkiye’nin dört bir yanında binin üzerinde satış noktası ve 100’ün üzerinde mağazası bulunmaktadır.

Pırlanta ve kadınlar arasındaki aşk

Bilindiği gibi pırlanta ürünler kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve sevilen aksesuarlardır. Pırlantalar ve kadınlar arasında görünmeyen bir bağ ve bir aşk olduğunu söylemek mümkündür. Dolayısıyla bu değerli taşları kadınlara hediye etmek onların hayallerini süsleyen bir davranış olacaktır. Bilindiği gibi özel günlerde meslek günlerinde Anneler Günü’nde, Sevgililer Günü’nde ya da Dünya Kadınlar Günü’nde birçok birey kadınlara hediye edecek ürünleri seçmekte zorlanır. İşte Favori’nin özgün tasarımcıları ve uygun fiyatları bu anlamda hediye alacak bireylerin imdadına yetişir. Favori tüm kadınların asaleti nezaketi ve saflığı ifade eden pırlanta ürünleri ulaşmaya hakkı olduğuna inanır. Bu yüzden Favori Pırlanta toptan fiyatına perakende denebilecek kadar uygun fiyatlarla satış yapar.

Favori Pırlanta sürekli kendini geliştirir

Favori Pırlanta pırlanta yüzük çeşit seçenekleri başta olmak üzere birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürünler özellikle de yüzük seçenekleri kadınlar tarafından çok beğenilir. Aynı zamanda baget yüzük seçenekleri ile evlilik tekliflerinin ve özel günlerin vazgeçilmezi olan hediyeler kaliteli bir biçimde tasarlanmış olur. Çünkü Favori Pırlanta’nın pırlanta ürünlerini adeta bir sanat eserine dönüştürme özelliği vardır. Ayrıca Favori Pırlanta, pırlantalı aksesuarların sadece kadınlar tarafından kullanılacağına dair klişeleri yıkarak erkeklere yönelik ürünlerde tasarlanmaktadır. Kadınlar için beştaş yüzük baget yüzük pırlanta yüzük kolye ve küpe çeşitleri ön planda iken erkeklerde kalem Kemer tokası ve kravat iğnesi gibi ürünler ön plana çıkar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu