Evlilik

Sevgilinizi Evlenmeye Nasıl İkna Edersiniz?

Sevgilinizi Evlenmeye Nasıl İkna Edersiniz?

Sevgilinizi evliliğe nasıl ikna edebilirsiniz? Ona sürekli evliliği hatırlatıp onun başına kakmak iyi bir fikir mi? Sevgili evliliğe ikna edilebilir mi? tarzı sorularınıza çözüm bulabileceğiniz yazıma başlıyorum. Sakın unutmayın. Erkek ya da kadın fark etmez. Fazla ısrar herkesi bunaltır. Bu yüzden ısrarcı tavırdan uzak durmaya çalışın. Bunu aynı size bir şeyi yapmanız çok fazla söylendiğinde o işi yapmak istememeniz gibi mesela. Evlilik konusu da aynı şekilde cinsiyet fark etmeksizin ısrar etmek iyi bir fikir değil. Genellikle kadınların daha çok istediği evlilik olayı erkekler için de aynı şekilde mi işler.

Sevgilinizi Evliliğe İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Erkek sevgilinizi evliliğe ikna etme yolları birkaç küçük ayrıntıya bakar aslında. Tabii bunların başında bir oturup düşünmek var. Düşünün, siz onunla gerçekten evlenmek ve bir yuva kurmak istiyor olabilirsiniz. Aynı şey onun içinde geçerli mi? Oda sizinle evlenip mutlu bir yuva kurmak istiyor mu? Evet, bu konuda oturup ciddi ciddi uzun süre düşünün.

Karşınızdakinin karakterini sorgulayın. İlerde iyi bir baba ya da iyi bir anne olabilir mi? Ben gerçekten onunla evlenmek istiyor muyum? Ya da o benimle gerçekten evlenmek istiyor mu yoksa normal bir flört ilişkisinden öte değil miyiz? Çünkü eğer karşınızdaki kişi sizin gibi düşünmüyorsa, sizinle evlenmeyi daha önce düşünmemişse ve düşünmüyorsa fazla da çabalamanın mantıklı bir yanı yok aslında.

Sevgili Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Sizi sevdiğini ve sizinle evleneceğini söyleyen sevgiliniz evliliğe nasıl ikna olur? Sevgilinizi evliliğe ikna etme yolu var mıdır? Çok fazla plan yapmamaya çalışın. Sevgilinizin sevgisinden eminseniz acele etmenin manası yok. Akışına bırakın. Evlilik olayını sürekli dillendirmeyin. Geleceği erkenden planlamak pek çok erkeği korkutur.

Bayanlarda ise sürekli baskı altında olmak, ona sürekli evleneceğiz, eşim olacaksın tarzı sözcükler ürkek davranmalarına ve kendilerini geri çekmelerine sebep olur. Aşırı ilgi gören her iki tarafta ilişkiden sıkılıp farklı kişilere yönelebilirler. Dikkatli olun. Ona sürekli bebek fotoğrafları göstermeyin mesela… Evet, bebekler sevimli ve tatlıdırlar. Ama belli olmaz karşınızdaki kişide belki de korku yaratıp onu kaybetmeye kadar ileri gidebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu