Güzellik Sırları

Kalça Büyütme Egzersizleri!

Kalça Büyütme Egzersizleri!

Evde Kolay Ve Hızlı Bir Şekilde Kalça Büyütme Egzersizleri!

 

Şüphesiz bir gerçek ki hanımlar için en önemli estetik kalçalardır. Çünkü karşı cinsi en çok etkileyen bölge dolgun kalçalardır. Bir çok erkeğin  kadında aradığı fiziksel özellik kadınsı kıvrımlı vücut hatlarıdır. Buradan Türk kadınlarının Latin kadınları kadar şanslı olmadıklarını çıkarta biliriz, ancak umutsuzluğa kapılmayın Türk kadınları için özel geliştirdiğimiz egzersiz programı ile kısa süre içinde dolgun tatmin edici kalçalara sahip olabilirsiniz. Tabi ki egzersiz programı yanında size neler tüketmeniz hakkında bir iki ufak ti yo da vereceğiz önemli  olan sizlerin kararlı ve istikrarlı bir şekilde pes etmeden egzersiz ve diyet programını düzenli olarak uygulamanız.

 

Spor Salonlarına Ve Zayıflatıcı Çeşitli Kimyasallara Servet Ödemeyin!

Günümüzde hazır gıdaların (fast-food) artmasıyla bir çok insanında sağlık sorunları artmaya başladı. Tabi ki bunun birlikte çeşit çeşit kimyasal ilaçlarında satışı arttı ve spor salonlarına adeta bir akın oldu özellikle bayanlar erkeklere göre kilo konusunda biraz daha takıntılı oldukları için bu durum adeta bir korkulu rüya olmuştur. Spor salonlarına ve kimyasallara boşuna para ödemeyin, evinizin bir köşesini yada boş bir odasını kullanarak düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışarak kısa zamanda etkili sonuçlar elde edebilirsiniz . Sizler için geliştirdiğimiz egzersiz programını haftanın 4 ila 5 günü düzenli olarak uygulayarak formda kalabilir, sıkı ve dolgun kalçalara sahip olabilirsiniz.

 

Kalçalarınızı Genişletmek İçin Squat Yapın!

 Sabah uyandığınızda kahvaltıdan önce 1 bardak ılık su ile 40 dakikalık squat egzersizine başlayın, bu sizin hem sindirim sisteminizi hızlandıracak hem de güne enerjik başlamanıza faydalı olacaktır. Egzersizden sonra  kahvaltınıza geçebilirsiniz ancak gün daha yeni başlıyor sıkı kalçalara sahip olmak bu kadar kolay değil kahvaltıdan sonra 40 dakikalık tempolu koşu kalçalarınızdaki istenmeyen yağları yakmakta size yardımcı olacaktır. 40 dakikalık tempolu koşumuz bittikten sonra 1 adet yeşil elma tükete bilirsiniz, 15 dakika dinlenerek kalp ritimlerimizi düzene sokalım ve 40 dakikalık merdiven egzersizlerine geçelim özellikle önerdiğimiz merdiven egzersizi kalçaları sıkılaştırma ve dolgunlaştırmada en ön sırada gelen bir egzersiz metodudur. Düzenli olarak bu egzersizleri haftanın 4 ila 5 günü uygularsanız kısa zaman içerisinde olumlu sonuçlar alacağınızı göreceksiniz, egzersiz programınıza isteğe bağlı olarak 3 ila 4 squat hareketi daha ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu