Hayatın içinden

En Çok Tutkuyu Barındıran 4 Burç Eşleşmesi

En Çok Tutkuyu Barındıran 4 Burç Eşleşmesi

Boğa Ve Yengeç   

Bu iki burç birbiri için yaratılmış gibiler. Birbirlerini tamamlayan bu burçlar hem duygusal hem fiziksel anlamda birbirlerine çok bağlıdırlar. Düşüncelerini konuşmadan bile anlayan bu burçlar karşılıklı duygularını da yoğun bir şekilde hisseder. Birbirlerini her zaman takdir eden bu iki burç anlaşma konusunda kusursuz bir enerjiye sahip. Ama bu ikiliden durgun bir aşk beklenemez. Her ikisi de güvene önem verir. Huzurlu bir yaşam sürmek için birbirine anlayışla yaklaşması gereken bu iki burç yuva kurma konusunda da genelde başarılı olurlar.

İkizler Ve Kova     

Duygusal anlamda çok uyumlu olan bu iki burç tutku anlamında da birbiri için yaratılmış gibi. Yeni tanışmış olsalar bile yıllardır tanışıyormuş hissi uyandırır. Yaratıcılık konusunda da iyi olan bu ikili ilişkiyi canlı tutma açısından çok şanslıdır. Birbirlerini bulduklarında bireysellikten tamamen uzaklaşırlar sürekli olarak birlikte hareket ederler. Zaman zaman kıskançlığın baş gösterdiği bu ikiliden tutku bir an eksik olmaz. İlişkilerini durgun ama sağlam adımlarla yaşarlar. Özelliklede hiçbir tartışmada ayrılığı düşünmezler. Kavga edip bir süre geçtikten sonra hiçbir şey olamamış gibi hayatlarına devam ederler. Bu ikilinin yardımsever tavırları da birbirleriyle olan uyumlarını pekiştirir.

Yay Ve  Aslan 

Aralarında yoğun bir tutku vardır. Bu da onlara hayattan zevk aldırır. Hayattan ne istediklerini çok iyi bilirler. Birbirlerini de sonuna kadar her konuda destekler bu ikili. Aslanlar aşırı iddialı ve inatçı burçlardır. Yay burçları bu tip şeylerden oldukça uzaktır. Bu da onlar için dengeleyici bir rol üstlenir. Aslan burçlarına göre yaylar oldukça eğlenceli ve hayata bağlayan burçlardır. Aslan burcunun bu oldukça ilgisini çeker. Her iki burçta kendine oldukça güvendiği için bu ilişkide sıkılma söz konusu değildir. Birlikteyken dışarı çıkmakla ve yeniliklere adım atmakta iyi anlaşan çift, sosyal hayatta da büyük bir uyum içinde olur.

Koç Ve Kova                                                                                                                                           

Sıkıcılık onlardan her daim uzaktır. Tutku hayatlarından hiç eksik olmaz. Duygular, arkadaşlık, samimiyet onların genel yaşam biçimleridir. İki burçta ilişkide özgürlük ve sadakat arar. Kıskançlık onların ilişkisinde yok denecek kadar azdır. Sürekli olarak bu ilişkide yeni fikirler ortaya atılır. Âmâ eğer bir anlaşmazlık olur ise küçük kıvılcımlar bile büyük bir yangına sebebiyet verebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu