Hayatın içinden

Sevgilinizle İzlememeniz Gereken 6 Film 

Sevgilinizle İzlememeniz Gereken 6 Film 

 

Sevgili ile bir araya gelindiği zaman izlenmesi gereken pek çok sayıda film bulunur. Fakat bunun yanında izlenmemesi gereken filmler de vardır. İzlendiği zaman kişiye rahatsızlık veren, sevgili ile birlikte izlenmemesi gereken türde pek çok film bulunur. Bu filmlerden özellikle bazıları oldukça huzursuz edici olabilir.

Otel 

Otel filmi korku ve gerilim türündedir. Olaylar örgüsü Paxton ve Josh ismindeki iki gencin Amsterdam’a Oli isimli biriyle taşınmaları ile başlıyor. Oli, arkadaşlarına Slovakya’nın güzel kadınlarından bahsediyor. Bunun üzerine üç genç bu kadınları görmeye gidiyor. Daha sonra bu kadınlarla eğlenceye dalan gençler bazı tuhaflıklar seziyor. Fakat eğlencelerini bölmek istemedikleri için tuhaflıkları göz ardı ediyorlar. Daha sonra işkence dolu olaylar yaşanmaya başlıyor.

Soldaki Son Ev 

Collingwood ailesinin göl kenarında bulunan güzel bir dağ evleri vardır. Dinlenmek için buraya giderler. Ailenin kızı Mari ise arkadaşları ile buluştuğunda bir çete tarafından kaçırılır. Daha sonra istismar edilen ve vurulan Mari yaralı şekilde evine ulaşmayı başarır. Filmdeki istismar ve özellikle intikam sahneleri oldukça rahatsız edicidir.

İnsan Kırk Ayak Serisi 

Dr. Hieter isimli psikopat bir doktorun kafasında uzun süredir tasarladığı bir planı vardır. Bunun içinde üç kişiye ihtiyaç duyar. Doktor, insanların boşaltım sistemlerini birbirine bağlayarak insan kırkayak yapma fikrini hayata geçirir.

İçerde 

Sarah isimli bir kadın, hamileliği sırasında kocasını trafik kazasında kaybeder. Doğum yapmasına bir gün kala, kapısına onu tanıyan bir kadın gelir. Sarah kadının ne istediğini bilmese de kadın Sarah’ya işkence dolu bir gün yaşatır. Sarah için ağır darbeler oluşacaktır.

Mezarına Tüküreceğim 

Mesleğine oldukça bağlı bir kadın yazar, yeni romanını yazmak için göl kenarı bir eve taşınır. Burada dört adam tarafından pek çok işkence ve cinsel istismara maruz kalır. Daha sonra kadın çeşitli planlar yaparak intikamını alır. İntikam sahneleri de oldukça rahatsız edicidir.

Kan Gölü 

Jenny ve Steve adlı iki sevgili göl kenarında sakin bir tatil yapmak ister. Fakat karşılarına çıkarak bir takım güç gösterisi sergileyen gençlerle karşılaşırlar. Daha sonra yoğun şiddet içeren bir kovalamaca macerası başlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu