Sağlıklı Yaşam

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Dengesiz ve karbonhidrat ağırlıklı beslenme, yaş, hormonal bozukluklar, genetik yatkınlık gibi daha pek çok faktörlerden dolayı vücudun belirli bölümlerinde biriken yağlar estetik olarak kötü bir görüntü sergilediği gibi sağlık açısından da risklidir. Yeni nesil Bölgesel Zayıflama Yöntemleri ile vücudun istenmeyen bölgelerinde oluşan kalınlaşma ve yağlanmalara cihazlar ile müdahale edilerek, narkozsuz ve iğnesiz incelme sağlanmaktadır. Soğuk lipoliz, G5 masaj, power plate, lenf drenaj, pasif jimnastik ve radyofrekans uygulamaları da bunlardan birkaçıdır.

Soğuk lipoliz ile tabakalaşan yağlar, vakumlu cihaz ile yakalanarak -3 dereceye kadar soğutulur ve yağların parçalanması sağlanır. Bölgedeki yağ yoğunluğuna göre birkaç seansta incelme ve sıkılaşma görülmeye başlamaktadır. Radyofrekans uygulamalarında ise, kalınlaşan bölgeye yönlendirilen radyofrekans dalgalarının yağlara nüfus ederek burada ortaya çıkardığı ısı ile yağların parçalanarak erimesine olanak tanımaktadır. Bu sayede bayanların korkulu rüyası olan bölgesel kalınlaşma ağrısız, acısız,efor sarf etmeden Bölgesel Zayıflama Yöntemleri ile yok edilmiş olmaktadır.

Leman Demir Güzellik olarak son teknoloji Bölgesel Zayıflama Yöntemleri ile hijyenik koşullarda, uzman ellerce gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız, çözüm odaklı olup beklenen ve istenen estetik ve zarif görünüme kavuşturmaktadır. G5 masaj, pasif jimnastik, power plate ve lenf drenaj Bölgesel Zayıflama Yöntemleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız kişiye ve ihtiyaca uygun olarak belirlenip uygulanmaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz görünüme bizimle kavuşabilirsiniz.

Bölgesel İncelme Nedir?

Yanlış beslenme, düzensiz uyku, genetik yatkınlık, karbonhidrat ağırlıklı  beslenme ve daha pek çok sebeplerden dolayı vücudun belirli bölgelerinde görülmeye başlayan yağlanma ve kalınlaşma ile birlikte ortaya çıkan fiziksel görüntü bozukluğunu ortadan kaldırmak için uygulanan tedavi Bölgesel İncelme Nedir sorusunun en doğru cevabıdır. Cerrahi işleme gerek kalmadan, ağrısız acısız ve ekstra efor sarf etmeden kalınlaşan bölgenin incelmesi anlamına gelen Bölgesel İncelme Nedir, teknolojik cihazlar eşliğinde, farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır.

En yaygın kullanılan G5 masaj yöntemi, power plate, soğuk lipoliz, pasif jimnastik, radyofrekans yöntemleri cilt altında depolanan yağların parçalanarak eritilmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle göbek, bel, basen ve bacaklarda görülen yağlanma ve kalınlaşma kadınların en çok rahatsız olduğu bölgeler arasındadır. Diyet, spor, zorlu ve uzun yürüyüş maratonuna gerek kalmadan, zahmetsiz ve ekstra bir efor sarf etmeye gerek kalmadan bölgesel olarak zayıflamak ve sıkılaşmak bu sayede mümkündür.

Leman Demir Güzellik olarak bizler yaptığımız işin sorumluluğunun bilinci ile profesyonel bölgesel incelme uygulamaları gerçekleştiriyor, son teknoloji cihazlarla bayanları hayal ettikleri zarif görünüme kavuşturuyoruz. Bölgesel İncelme Nedir çalışmalarımız arasında G5 masaj yöntemi ile incelme, Power plate, pasif jimnastik ve lenf drenaj uygulamaları yer almaktadır.

G5 masaj yöntemimiz ile kalça, bacak, kol ve bel kısımlarda oluşan kalınlaşmayı G5 masaj aletimiz vasıtası ile bölgeye uyguladığımız titreşimler ile harekete geçiriyor ve yağların parçalanmasını sağlıyoruz. Power plate yöntemimiz ile de yağlanan bölgeye son teknoloji cihazlarımız ile frekans göndererek kasların kasılıp gevşemesini sağlıyor ve bölgedeki kalınlaşmanın incelmesini sağlıyoruz. Pasif jimnastik ile de tembelleşen kasların çalıştırılarak bölgesel sıkılaşma ve incelme gerçekleştiriyoruz.

Bölgesel yağlanmalardan kurtulmak isteyenler  ve kaliteli bir hizmet almak isteyenler için Leman Demir Güzellik sizleri bekler!

Bölgesel Yağlanma Sebepleri

Her insanın vücudu kendine özel ve dolayısıyla metabolizmasının çalışma hızı kendine özgüdür. Bu sebeple pek çok etkenler ve faktörler bölgesel yağlanmalara sebep olmakta, kadın yada erkeklerin fiziksel görünümlerinde bozulmalar ortaya çıkarmaktadır.

Bölgesel Yağlanma Sebepleri vücudun belirli bölümlerinde görülen kalınlaşma ile birlikte yağ birikmesidir. Bel, göbek, bacak, kalça ve bacaklarda daha çok görülen bu durum, yeni nesil bölgesel zayıflama yöntemleri ile kolaylıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Düzensiz, dengesiz ve karbonhidrat ağırlıklı beslenme, genetik yatkınlık, yavaş metabolizma, fast food alışkanlıkları, ilaç kullanımı, yeme bozukluğuna bağlı fazla beslenme, öğün atlama ve bir sonraki öğünde aşırı beslenme, birden fazla doğum, yağlı ve kalorisi yüksek gıdaların fazla tüketimi,  hareketsiz yaşam ve psikolojik rahatsızlıklar gibi daha pek çok etkenler Bölgesel Yağlanma Sebepleri arasında gösterilmektedir.

Diyet ve spor yapmadan, sadece rahatsız olduğunuz bölgelerin incelmesini ve sıkılaşmasını bölgesel incelme yöntemleri ile kontrol altına almak artık çok kolay. Leman Demir Güzellik olarak ihtiyacınız olan bölgelere, uygun zayıflama yöntemlerini son teknoloji cihazlarla, iğne narkoz yada cerrahi işleme gerek duymadan gerçekleştiriyor, yaz kış fit bir vücuda sahip olmanızın önünü açıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu