Sağlıklı Yaşam

Aura Yükseltme

Aura Yükseltme

Aura, insanların veya nesnelerin etrafında bulunan enerji veya atmosferi ifade eden bir terimdir. Bu terim, özellikle mistik veya spiritüel bağlamlarda kullanılır. İnsanların, hayvanların veya nesnelerin etraflarında, renkli veya saydam olarak tasvir edilen bu enerji alanı, genellikle kişinin ruhsal veya duygusal durumunu, sağlığını veya karakterini yansıttığına inanılır.

Aura yükseltme, hayatımızın birçok farklı alanında karşımıza çıkan, kişisel gelişim ve başarı yolculuğumuzda önemli bir adımı ifade eder. İnsanlar olarak, potansiyelimizi en üst düzeye çıkarmak, yeteneklerimizi geliştirmek ve daha tatmin edici bir yaşam yaşamak isteğiyle içten içe yanıp tutuşuruz. Bu sürekli bir çaba gerektiren ve üzerinde çalışmayı gerektiren bir süreçtir. Etrafımızdaki enerji kalkanının gücüne ihtiyaç duyarız ancak bazen auramızın gücü düşer. Ancak endişelenmeyin. Aura yükseltme teknikleriyle enerjinizi yerine getirebilir ve daha güçlü hissedebilirsiniz.

Aura Zayıf Olduğunda Ne Olur?

Aura, etkileşimde bulunduğunuz kişilerden ve olaylardan büyük ölçüde etkilenir. Etrafınızdaki insanlarla sürekli olarak enerji alışverişinde bulunduğunuz için, aura alanınızın zayıflaması veya hatta diğer insanların olumsuz duygu ve enerjilerini toplaması yaygın bir durumdur.

Sonuç olarak, sinirli, endişeli, stresli hissedebilir ve hatta dünyaya karşı kötümser bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Bağışıklık sisteminiz de etkilenebilir ve hastalanmaya karşı oldukça hassas hale gelebilirsiniz.

İyi olan şu ki auranızı kendi evinizin rahatlığında yükseltebilirsiniz, tek yapmanız gereken biraz pratik. Aura yükseltmeye başladığınızda, hissetme şeklinizde ciddi bir fark yaşayacak ve zihninizi ve bedeninizi huzura kavuşturacaksınız.

Aura Yükseltme Ne İşe Yarar?

Auranız bedeninizin, enerjisel bir parçasıdır. Renk ve sesle dolu bir enerji kalkanı, sizi sarar ve evrenin kaynağına bağlar. Fiziksel bedeniniz, astral enerji bedeninizin bir yansımasıdır. Hayatın gücü bedeninizde serbestçe hareket ettiğinde, fiziksel bedeniniz iyi çalışır.

Auranızı yükselttiğinizde değişecek olan şeyler ise şunlardır:

  • Fiziksel bedeniniz, astral ve nedensel planlara uyum sağlar
  • Bedeninizi, zihninizi ve kalbinizi kozmik güçlere uyumlanır
  • Bedeniniz güçlendirici bir enerji pelerinine sarılır
  • Enerjik sinir sisteminiz yenilenir
  • Çakralarınız sağlıkla işler
  • Astral ve fiziksel bedenlerinizdeki yaşam gücü akışı artar
  • Sezgisel algınız artar

Tüm bu faydalar için aura yükseltme çalışmalarını nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız Reyhan İldaş ile iletişime geçebilirsiniz. Reyhan İldaş, bir yaşam koçu ve aynı zamanda ThethaHealing uzmanıdır. Kendi tecrübelerini “Senden Başla” adlı kitabında yazmıştır. İletişime geçmek için için 0533 745 93 98 telefon numarası ya da info@reyhanildas.com mail adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu