Sağlıklı Yaşam

Güneş Yanığına İyi Gelecek Güneş Kremleri 

Güneş Yanığına İyi Gelecek Güneş Kremleri 

 

Güneş yanığına iyi gelecek güneş kremleri ile cilt yapınızı koruyan çözümlere ulaşabilirsiniz. Filtre sistemi olan kremler UVA-UVB ışınlarından korumaktadır.

Güneş yanığına iyi gelecek güneş kremleri için cildinizin yapısına göre seçimler yapmalısınız. Kuru ciltlerlin yanıklarla mücadelesi daha zorlu olabilir. İçeriğinde alerji hassasiyetine karşı çözüm olan kremlerden bulabilirsiniz.

Güneş Kremi Tavsiyeleri | Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremi Hangisi?

Marka seçenekleri açısından birçok farklı güneş kremi doktorlar tarafından önerilmektedir. Güneşin etkilerine karşı kullanılacak kremlerde dermatolojik etkileri olan destek ürünlerden almalısınız.

1 . Nivea Güneş Kremi

Nivea güneş kremi türleri kuru, yağlı ve normal cilt yapıları için birçok SPF etkili ürün sunuyor. Çeşitli platformlardan bakarak değerlendirebilirsiniz. Spf 30,50 ürünleri bulabilirsiniz.

  1. Süpermarkette Güneş Kremi Alınır mı?

Son kullanım tarihine dikkat ederek en iyi güneş kremi markalarını değerlendirebilirsiniz. Markaların ürünlerinin satıldığı yerler kullanım tarihleri bakımından önem kazanmaktadır.

  1. Vichy Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Vichy güneş kremi en sık tercih edilen markalar arasındadır. İçeriğindeki patentli formüllerden siz de faydalanabilirsiniz. Bütçeye uyan güneş kremi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  1. Bioderma Güneş Kremi 50 Faktör

En ünlü Bioderma güneş kremlerinin içeriğindeki termal su etkilerini değerlendirebilirsiniz. Alerjik bir deriniz varsa gerilim ve renk değişimlerinin çözümünde katkısı vardır.

En İyi Güneş Kremi  Hangi Faktör

Güneş kremleri arasında SPF etkileri süre ve yoğunluğa göre etki kapsamını barındırmaktadır. Genellikle SPF 30 ve yukarısındaki ürünlerden seçebilirsiniz. 2 saat civarında eskisi devam etmektedir.

Güneş Kremleri Nasıl Kullanılmalı?

Yanıklar olmadan önce güneş kremini sürerek sorunları engellemelisiniz. 25 dakika önceden sürmek genellikle etkiyi tam şekilde devam ettirmektedir. Filtre sistemi yangından koruyan bir etki sağlamaktadır.

Güneş kremi sürmeden önce mutlaka cildinizin temiz olması gerekmektedir. Tabaka olarak başka bir malzeme varsa bu gözeneklere işlemeyen güneş kremi anlamına gelir.

Güneş Kreminin Fiyatları

Güneş kreminin fiyatları türlü fiyat aralıklarında bulunabilmektedir. 90-500 TL aralığında içerik farklarına göre değişen biçimde güneş kremi fiyatlarını bulabilirsiniz. Temel malzemelere ek patentli bitkisel özler vs. eklemeler değişken fiyatları sağlamaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu