advertorial

Windows 10 Pro’nun Özellikleri

Windows 10 Pro’nun Özellikleri

 

Artık her türden işletme kendini geliştirip, yenilemek adına Windows 10 pro’ya geçiş yapmaya başlamıştır. Bunun nedeni ise işletmelerin işini hafifletip, daha kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunmasıdır. Dolayısı ile siz de işletmenizi geliştirmek için windows 10 pro satın al seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İşletmeler için onlarca farklı özelliği beraberinde getiren sürüm  şuanda dünyadaki pek çok işletmenin en sevdiği Windows sürümü olmayı başarmıştır. İş bilgilerinizi dijitale aktarırken, mutlaka sizlere en iyi desteği verecek olan bu sürümden faydalanmanız önerilmektedir.  Ama bu konuda ayrıca dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de Windows 10 pro sürümü satın alırken lisanslı olmasına özen göstermeniz olacaktır. windows 10 pro lisans satın al işlemlerinizin ardından artık daha güvenli ve daha faydalı bir şekilde sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Windows 10 pro’nun en özellikleri ise;

 

  • Diğer sürümlerin aksine daha fazla işlevselliğe sahiptir. İşletmelerin işini profesyonel bir şekilde kolaylaştırır.
  • Bu sürümde diğerlerinden daha farklı özellikleri bir arada bulabilirsiniz.
  • orta ve büyük ölçekli işletmeler için kullanışlıdır. Artık pek çok iş yeri Windows 10 pro kullanmaya başlamıştır.
  • Pro sürümünde, ek ekipman kurmak için herhangi bir işlevsel kısıtlama yoktur.
  • Ofislerdeki işleri kolay ve pratik bir şekilde organize eder.
  • video düzenleme ekipmanı, harici ses kartları, ev tipi veri depoları gibi pek çok farklı özelliklerle donatılmıştır. Bu da günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biridir.
  • Bulut depolamayı kullanma. Bu özellik, sabit disk alanından tasarruf etmenize ve dahili görevler için sistemi boşaltmanıza olanak tanır. Windows 10 bulut depolamanın yalnızca standart araçlarla korunduğunu belirtmekte fayda var. Kullanırken, bulut veri koruma işlevine sahip iyi bir antivirüse sahip olma konusunda endişelenmeniz de gerek çaktıracaktır.
  • Yerel ağ üzerinden aktarılırken gelişmiş bilgi koruması mevcuttur. Ayrıca, bilgisayarların çeşitli LAN türleriyle eşleştirilmesi desteklenir. Yine, ofiste birden fazla bilgisayar için harika bir seçenek olacaktır.

 

Tüm bunlar Windows 10 pro’ya ait başlıca özelliklerden sadece birkaçıdır. windows 10 satın al ile bu özeliklere kavuşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu