advertorial

SAKARYA’NIN FERİZLİ İLÇESİNE EV Mİ TAŞIYACAKINIZ ?

SAKARYA'NIN FERİZLİ İLÇESİNE EV Mİ TAŞIYACAKINIZ ?

Ferizli evden eve nakliyat olarak, evden eve ve ofis taşıma hizmetlerini profesyonel olarak tecrübeli kadromuzla veriyoruz. Ev taşıma hizmeti ile birlikte eşya depolama hizmetimizle de ön plana çıkıyoruz.

Temizlik kurallarına dikkat ederek yapmış olduğumuz nakliyat işlemi için, ekonomik fiyatları ve müşterilerimizin taleplerini sağlayacak çözümler üretiyoruz.

Ferizli evden eve nakliyat olarak ekonomik fiyatlarda yüksek kaliteli hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz.

Şirketimiz bünyesinde nakliyat işimizi, hem severek yapıyor hem de her geçen gün kendimizi geliştirerek enerjimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Eşya taşıma ile yapmış olduğumuz faaliyetlerimizi ilerleterek tüm ofis taşıma ve depolama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübe ve teknik birikim ile eşyaların hasarsız taşınma hizmetini tüm temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştiriyor ve eşyaların tam kurulum işlemini yaparak müşterilerimizin rahatlığını sağlamaya çalışıyoruz.

Hasar vermeden nakliye işlemlerinin yapılmasına özen gösteren firmamız, covid-19 salgın sürecinde de pandemi kurallarına riayet edilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Evden eve taşıma nakliyat hizmetimiz ile sektörümüzde yer alan diğer firmalara nazaran liderliğimizi devam ettiriyoruz. Marangoz, elektrik ve tesisatçılarımız ile müşterilerimizin eşyalarının profesyonel kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Nakliyat işlemleri esnasında çalışan ekiplerimizin tamamı, yeterli eğitim ve tecrübeye sahip olup; mobilyaların sökümü ve de tekrar kurulumları için yeterli düzeye sahiptir.

Bunun yanında beyaz eşya ile avizelerin de sökülmesi ve tekrar kurulması aşamasında da işinin ehli insanlar ile çalışıyoruz.

Mevcut bulunan evde ya da çalışma yerinde, teknik olarak sökülmesi ve kurulması gereken tüm ihtiyaçları karşılayabilecek personel desteğine sahibiz.

Gerekli durumlarda çalışanlarımıza ek olarak teknik ekiplerde yönlendirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat işlemleri esnasında firmamız tarafından, kaynaklanan hasarlar ile ilgili tüm desteği sağlayarak müşterilerimizin herhangi bir mağduriyetle karşılaşmasını engelliyoruz.

Ferizli Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, eşyaların nasıl ve de ne şekilde taşınacağı konusunda ön bilgilendirme yaptıktan sonra tüm sorumluluğu üstlenmektedir.

Ferizli evden eve nakliyat firması, şehirler arası nakliyat konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca nakliye işlemin gerçekleşmesi için ön hazırlık yapan firmamız, sürpriz sorunlarla karşılaşılmaması için profesyonel bir hizmet vermeye çaba göstermektedir.

Burada tek yapılması gereken değerli müşterilerimizin bizi arayarak taşıma işleminin ev veya işyeri olduğunu bildirmeleri gerekmektedir. Nakliyat firmaları arasında edinmiş olduğumuz liderlik konumu birçok kez hizmetle kanıtlanmıştır.

Eşya taşıma ve depolama hizmetleri hakkında hem kurumsal olarak hem de bireysel müşterilerimiz açısından sayısız olumlu referanslara sahibiz.

Sizlerde bu kaliteli hizmetten faydalanmak için;web sitemizde yer alan iletişim adresine bize ulaşarak evden eve nakliyat ya da kurumsal nakliyat işlemleriniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu