advertorial

Profesyoneller İçin Geliştirilen Windows 10 Pro Özellikleri

Profesyoneller İçin Geliştirilen Windows 10 Pro Özellikleri

 

Bilindiği üzere ev tipi bilgisayarlarda ve basit işlemler için kullanılan bilgisayarlarda Windows home yeterli olurken, iş yeri ve ofis bilgisayarları için Windows home yeterli olmayacaktır. Bu nedenle daha profesyonel bir iş imkanı yakalamak adına mutlaka Windows 10 pro kullanmanız tavsiye edilir. Çünkü Windows 10 pro içerdiği üstün özellikleri ve kullanım kolaylıkları ile hemen her türlü işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliklerle donatılmıştır. windows 10 pro satın al dedikten sonra ofis bilgisayarlarınız için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Windows 10 Pro’nun İşletmelere Kazandırdıkları

 

Ofisler için tam anlamı ile pratik ve güvenli işlemler sağlayan Windows 10 pro sayesinde artık siz de işletmenizin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

 

İşletmeler için zaman kazandırır;

Windows 10 pro yüz tanıma özelliği mevcuttur. Bu da ofis bilgisayarlarının anlık olarak açılmasına yardımcı olur. Dolayısı ile uzun zaman şifre yazmak ve şifrelerin açılmasını beklemek zorunda kalmadan anlık olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüz tanıma özelliğini  yanında parmak izi okuma özelliği de mevcuttur. Dolayısı ile dilediğinizde parmak izi okuma özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşletmeler için zamandan tasarruf etmenin bir diğer yolu da cihazların ekranlarını tek bir cihaza bağlayabilir özellikte olmasıdır. Yöneticiler için harika bir özellik olmakla beraber, online toplantılar için de oldukça verimli bir özelliktir.

 

İşletmelerin güvenliğini sağlar;

Windows 10 pro’nun en iyi geliştirilmiş yanlarından bir tanesi de işletmenize ait olan bilgisayarlarda güvenlik açığını kapatmasıdır. Özellikle geliştirilmiş şifreleme seçenekleri, cihaz şifrelemeleri, yüz tanıma özelliği ve parmak izi okuyucu özellikleri ile Windows 10 pro kullanıcı dostu bir sürüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Siber saldırılarda, virüs gibi zararlı etmenlerde ve diğer zararlı yazılımlarda en ideal koruma sağlayacaktır.  Bu nedenle siz de artık daha iyi bir koruma özelliğine sahip olmak isterseniz, windows 10 pro lisans satın al seçeneğini kullanmanız tavsiye edilir.

İşlerinizin daha pratik olmasını sağlar;
Windows 10 pro ile daha pratik işlemler yapabilirsiniz. Özellikle dokunmatik kalemi sayesinde daha rahat bir şekilde çizimler yapmanız mümkün olacaktır. öte yandan resim, görsel ve video hazırlama gibi işlemlerinizde windows 10 satın al seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu