advertorial

Oyun Alışverişleriniz İçin En Ucuz PUBG Mobile UC

PUBG Mobile dünyaca ünlü bir savaş oyunudur. PUBG Mobile geniş bir kitleye hitap etmesiyle birlikte 7’den 70’e herkesin telefonuna veya bilgisayarına yükleyip oynadığı bir oyundur. PUBG Mobile dünya üzerinde günlük olarak 15 milyon insanın oynadığı bir oyundur. Bu kadar insanın tercih ettiği bir oyunda birçok karakter, kıyafet ve silah geliştirmeleri mevcuttur. Diğer oyunculardan farklı olduğunu göstermek isteyen insanlar oyun için UC yüklemesi yaparak özel kıyafetler satın alabilmektedir.

UC Nedir?

PUBG Mobile UC’si oyun içine yüklenen nakit para birimi gerçek paranız ile oyun içine para almanız anlamına gelmektedir. PUBG Mobile oyununda bulunan diğer para birimlerinden farklıdır. BP, G ve gümüş parçacıkları oyun içerisinden kazanmanız mümkünken PUBG Mobile UC’sini oyun içerisinden kazanamazsınız. PUBG mobile oyununda UC ile her şeyi almak mümkünden diğer para birimleri ile kısıtlı ögeler alabilirsiniz. PUBG Mobile UC’si ile diğer para birimlerini almanız mümkündür. Oyun içerisinde ki her şeye UC sayesinde sahip olabilirsiniz. PUBG Mobile UC’leri paket halinde satılmaktadır ve dilediğiniz miktarlarda UC parası alamazsınız.

UC ile Neler Alınabilir?

PUBG Mobile oyununda nakit para olarak geçen UC ile Royal Pass açılabilmektedir. UC ile Royal Pass alarak özel kıyafetlere ve silahlara sahip olmak mümkündür. UC ile oyuna sürekli olarak gelen yeni silah çıkartmaları veya kıyafetleri almak mümkündür. PUBG Mobile oyununda yer alan Premium sandık, klasik sandık ve yeni gelen sandıkları açmak mümkündür. UC ile silah yükselmesi için gereken boyaları ve benzeri ürünleri de alabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan birçok ürün yalnızca UC ile alınmaktadır. Araba deseni ve motor desenini çıkartmak için hesabınıza UC yüklemesi yapmanız gerekmektedir. PUBG Mobile mağazasında yer alan birçok ürün de sadece UC ile satın alınabilmektedir. Diğer oyunculardan farklı bir karaktere sahip olmak istiyorsanız UC yüklemesi yapıp oyuna gelen özel karakterlerden de satın alabilirsiniz.

UC Nereden Alınır?

PUBG Mobile UC için kredi kartınızla alışveriş yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok UC satan site bulunmaktadır ve sitelerde UC paketleri ve fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bazı siteler UC kodlarını ucuza satıyor gibi gözükseler de aslında insanları dolandırıp UC’lerini vermemektedir. UC kodunu almak için önce ödeme yapmanız gerektiğinden dolandırılma ihtimaliniz bulunmaktadır dolandırılmasanız bile yüksek fiyatlardan UC alma ihtimali de vardır. UC alışverişi yapacağınız siteye dikkat etmelisiniz hem güvenilir hem de En Ucuz PUBG Mobile UC için Gamebiyo.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu