Püf Noktası

Kadınları En Zayıf Gösteren Renkler Ve Stil Önerileri

Kadınları En Zayıf Gösteren Renkler Ve Stil Önerileri

Hep söylenen bir şey var ki insan kıyafetleri ile ağırlanır fikirleri ile uğurlanır. Bu durum kadınları çok erekte eder. Fikirleriyle uğurlanmasalar da kıyafetleriyle ağırlanmak isterler her zaman. Genelde tercih ettikleri kıyafetler, renkler ise onları daha şık daha zarif hatta daha zayıf göstermeye yönelik tercihlerdir. Peki, tercih edilen renklerin insanı zayıf göstermesi ile daha zarif görünmeye bir faydası var mı? Peki insanın olduğundan zayıf gözükmesi mümkün mü? Mümkünse nasıl mümkün buna bir bakalım.

Kadınları Daha Zayıf Gösteren Stiller, Kıyafet Tercihleri

Elbette ki tercih edilen kıyafet kalıpları ile kişi daha zayıf, daha ince yapılı da görünebilir, aynı zamanda daha kilolu daha hantal da görünebilir. Bir kadın bir kıyafeti tercih edip içinde daha ince görünüyorken, aynı tercihle başka bir kadın daha kilolu bir görünüme sahip olabilir. Bunun nedeni kadınların da vücut yapılarının farklı farklı olmasıdır. En doğru kıyafet tercihi kadınların kendi vücutlarını tanıması ile mümkündür. Örneğin beli ince, kalça ve basenden kilo problemi yaşayan bir kadın göğüs altına kadar oturan, midenin üstünden başlayarak oradan aşağısının da hafif bolalarak devam ettiği bir elbiseyle çok daha zayıf, çok daha zarif görünmesi mümkündür. Ayrıca bu tipte kadınlar, söylenilen yerlerden problemler yaşıyorsa, önerilen tarzda bir kıyafet tercihi ile sorunlu bölgelerini kamufle etmek gibi bir avantaj kazanabilirler. Kilo problemlerini uygun kalıpta kıyafet tercihleri ile kaybolmuş görünmesi mümkündür.

Kadınları Daha Zayıf Gösteren Renk Tercihleri

Herkesçe bilinen bir gerçektir, siyah rengin daha zayıf ve daha zarif gösterdiği. Ancak bu bir yalan dersek ne düşünürsünüz? Aslında siyahın daha zayıf gösterdiği bir gerçek olmaktan ziyade, bizlerin inandığı ve inancımızın gücüyle alakalıdır. Genel itibarı ile bir rengin zayıf ya da kilolu göstermesi tercih edilen kumaş türü ile ilgilidir. Giyildiğinde üste yapışan pamuklu ve penye kumaşlar siyah dâhil insanları kilolu gösterir. Özellikle vücutları kavisli olan kadınları. Ancak yine esnek rahat bir kumaş olan scuba kumaş kullanılan her renk, oldukça zarif ve fit gösterir. Kıyafet tercihlerinde kumaş çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu