advertorial

Evolutionman Serum ve Şampıuan Satın Alırken

Evolutionman Serum ve Şampıuan Satın Alırken

 

Satın almak istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz ve ya sadece denemek istediğiniz bir ürün evolutionman için farklı satın alma yolları bulunmaktadır. Bunlardan şimdilerde en pratik olanı internet alış veriş siteleri kullanılarak yapılanıdır. Bu şekilde oturduğunuz yerden ve çok kolay bir biçimde sipariş verebilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde, sokakta ve ya her istediğiniz ortamda sadece internet erişiminizi sağlayarak ve yine herhangi bir cihazdan alış veriş sitelerine ulaşabilirsiniz. Tek tıkla istediğiniz ürünü seçebilir, dilediğiniz miktarı belirtebilirsiniz. Kapınıza kadar gelecek olan paketiniz için ödeme yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teslimat

Ürün teslimatı sipariş veren herkesin sabırsızlıkla beklediği en önemli alış veriş basamaklarından biridir. Çünkü sanal ortamda sadece görselini gördüğünüz ve ya videolarını izlediğiniz ürünü gerçekte elinize almak ve kullanmaya başlamak isteyebilirsiniz. Bunun için de kargo gönderimi ve teslimat oldukça önemlidir. Resmi satış sitemizde PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile taşıma ve dağıtım işi yapılmaktadır. Hazırlanan paketiniz özenle taşınır ve en geç iki iş günü sonunda adresinizde yalnızca size teslim edilir.

Ödeme Kanalları Nelerdir?

İnternet alış veriş sitelerinden ürün talep eden müşteriler aynı zamanda farklı ödeme kanalları arasından da seçim yapabilmektedir. Kapıda ödeme yöntemi, online olarak havale ve EFT seçenekler arasındadır. Havale ve EFT internet bankacılığı ile gerçekleştirilebilirken kapıda ödeme yöntemi kargo teslimatı yapılırken kendi adresinizde yapılabilmektedir.

İçindekiler ve Kullanım Şekli

Tamamen bitkisel içerikli olan ürün içinde B1, B2, B3 Vitaminleri, yüksek kalsiyum, fosfor, demir, omega3 ve 6, kolajen, keratin bulunmaktadır. Serum şeklindedir. Elinize ulaşan ürün 50 ml olarak şişelenmiştir. Saç köklerine dairesel hareketler ile masaj yaparak sürülebilmektedir. Saçların temizliği sağlandıktan sonra birkaç damla serum yeterli olacaktır. İlave içerik ve kullanım bilgisi için hologram etiketli orijinal ürün ambalajı üzerindeki bilgileri mutlaka okuyunuz.

Güncel Fiyat Listesi

Güncel fiyat listemize göre 1 kutu evolutionman sipariş 209 tl, 2 kutu Evolutionman 399 tl ve 3 kutu Evolutionman 579 tl olarak satışa sunulmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu