advertorial

Emziren annelerin yeni gözdesi Fit Kivi

Emziren annelerin yeni gözdesi Fit Kivi

Emziren annelerin doğum sonrası oluşan kilo problemine derman olan ve bu kiloları kalıcı olarak kaybedilmesini sağlayan FitKivi programı 1 ayda 4-8 kilo kaybetmek üzerine 5 kademeden oluşan ses kayıtları ve okuma metinleri içeren Fit Kivi programı Türkiye’de emziren anneler tarafından rağbet görmektedir.

Fit kivi adı verilen bu psikoloji programı diyet ve spor şartı olmadan kilo kaybetmeyi sağlıyor
En can alıcı noktası ilaç ve çay kullanmadan %93 başarı oranıyla hamile emziren anneler için pandemi ve doğum kilolarının dermanı olarak nitelendiriliyor. Fit kivi programında psikolojik metodlar ile kilo kaybetmek hayal ve mucize değil bitkisel adı altında satılan çaylara nazaran yoğun ilgi gören FitKivi programı 2021 yılı ilk diliminde +7000 aktif üyeye ulaşmıştır %93 başarı oranı ile zayıflama trendlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Fit Kivi nedir ?
Fit kivi programı asla size ilaç satmadan yemek yeme davranışlarınıza etki edecek şekilde kalıcı şekilde kilo kaybı sağlayan noropsikolojiye dayanan programdır.

Fit kivi nasıl kullanılır ?
Her 3 öğünden önce 5 dakikalık ilgiye dayalı olan bu program ile 1 ayda 4-8 kilo kaybetmek bir tık uzağınızda FitKivi.Com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu