advertorial

Elektronik Sigara Ne Zaman Kullanılır  

Elektronik Sigara Ne Zaman Kullanılır  

Son zamanlarda sigarayı bırakmak isteyen sayısı oldukça arttırmıştır. Özellikle sağlık yönünden zararlı olan sigara yerini elektronik sigara kullanımına bırakmıştır. Elektronik sigara batarya, atomizer, e-likit gibi bölümlerinden oluşur. Sigarayı bırakmak için alternatif bir yöntemdir. Maliyet açısından günlük kullandığınız sigaraya göre daha uygundur. Kullananların soluması için bir buhar üreten elektronik sigara bu sıvıyı ileten pille çalışır. Tütün içermezler ve içlerine konulan bir likit ile çalışırlar.

Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

Sigarayı bırakmaya yarımcı olan elektronik sigaralar piyasa da farklı marka ve özellikler ile satılır. Her bütçeye uygun olduğu gibi kişinin kullanımına özeldir. Şimdi en çok satılan elektronik sigara markalarına değinelim. Firmamız sizin için en güvenilir markaları evinize kadar getirmektedir. En çok tercih edilen markalardan biri smok elektronik sigaradır. Diğer bir markada yine dünyaca tanınan ve çok kullanılan vaporesso elektronik sigaradır. Firmamız sizler için gerekli bilgiyi vermek ve seçiminize yardımcı olmak için yanınızda olacaktır.

Smok Elektronik Sigara Nedir?

Günümüzün en çok kullanılan elektronik sigara markalarından olan smok 20 den fazla ürün yelpazesine sahiptir. Genelde yeni başlayanlar için tavsiye edilir. Her bütçeye uygun olmasıyla beraber şık tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Smok elektronik sigara türleri arasında mutlaka kişiye özel bir seçenek vardır. Günde 1 paketten fazla sigara içen bir kullanıcı daha ağır bir batarya kullanması gerekirken, az içen bir sigara kullanıcısı daha hafif batarya seçimi yapabilir.

Smok Elektronik Sigara Özellikleri Nelerdir?

 1. En büyük avantajı kolay taşınabilmesidir. Hafiftir ve cepte kolaylıkla taşınabilir.
 2. Pod cihazı ve kutu modu bir arada kullanılanılır.
 3. Uzun süreli kullanıma uygundur ve dayanıklıdır.
 4. Sigara içme isteğini büyük oranda azaltır.
 5. Buhar güvenliği sağlanmış yüksek korumalıdır.
 6. Wat miktarı, voltaj, direnç gibi değerler üzerindeki ekrandan rahatça görülebilir ve kişi istediği gibi bu değerleri değiştirebilir.
 7. Kişiler buhar performansını kendine göre ayarlayabilir.
 8. Hava solunumu rahat olduğu için kişiler kolaylıkla kullanabilir.
 9. Ekran büyüklüğü, direnç, voltaj gibi unsurlar modellere göre değişiklik gösterir. Her bütçeye ve kullanıma uygun modelleri vardır.
 10. Kalitelidir, ince işçilik kullanılmıştır ve dayanıklıdır.

Vaporesso Elektronik Sigara Nedir?

Sigarayı bırakmak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri de Vaporesso elektronik sigaralardır. Düzenli kullanımda tütün ihtiyacını azaltır. Her bütçeye uygun seçenekleri vardır. İster fazla ister az sigara tüketilsin Vaporesso markasının kişiye özel geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kendine özel fonksiyonları olduğu gibi hem dayanıklı hem de hafiftir. Şık görümüyle kullanıcıların ilgisini çekmektedir. G-Priv, Renova, Aurora Play, Xros, Luxe,  Armor Pro, Stick, Revenger, Tarot, Swag, nebula, Tarot Mini, Target, Target Mini, Guardian One başta olmak üzere birçok model siz kullanıcılar için beklemektedir. Her modelin kendine özgü kullanım alanı ve kullanıcısı vardır.

Vaperosso Elektronik Sigara Özellikleri

 1. Smok elektronik sigaralarda olduğu gibi vaporesso  elektronik sigarada farklı batarya tiplerine sahiptir. Sigara tüketiminiz fazla ise iyi ve uzun ömürlü bir batarya seçmelisiniz.
 2. Kişiler üzerinde kötü koku yaratmaz.
 3. Farklı tat ve koku seçenekleri mevcuttur.
 4. Geniş LCD ekranı kullanım kolaylığı sağlar.
 5. Her tarza uygun farklı renk tasarımları ile dikkat çeker.
 6. Kullanışlı ve hafiftir. Her yere rahatlıkla taşınabilir.
 7. Yoğun tütün içerikli üründür. Tabiki LCD ekran ile tütün miktarı, buhar ve nefes seviyesi rahatlıkla kişiye özel ayarlanabilir.
 8. Kullanım kolaylığı yanında güvenilir ve emniyetlidir.

En Uygun Elektronik Sigara

Sigarayı bırakmaya karar verdiniz. Ama mutlaka size bir yardımcı gerekiyorsa elektronik sigaraları mutlaka deneyin deriz. Pratik, güvenilir ve dayanıklı olan elektronik sigaralar her kişi ve bütçeye uygun modellerle piyasaya sunulmuştur. Özellikle farklı tat ve kokuları da bulunan bu sigaralar normal sigara içmekten daha karlı ve daha sağlıklıdır. Kişiye özel buhar seviyeleri ayarlanabilir, uygun batarya seçimi ile uzun süre kullanılabilir. Çalışma prensibi ve kullanımı basittir.

Piyasada birçok elektronik sigara model ve markası mevcuttur. Eğer elektronik sigara almayı düşünüyorsanız bu model ve seçenekleri iyi araştırmanız gerekir. Kullanım miktarınıza göre değişen elektronik sigara model ve bataryaları hem dayanıklı hem de garantili ve güvenilir olmalıdır. Endişelenmeyin! https://buharkeyf.site  sitesinden gerekli bilgileri alabilir ve istediğiniz modeli güvenle seçebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu